_
 
 

 

 

VELKOOBCHOD
VELKOOBCHOD

Jsme VELKOOBCHOD pro nářadí BAHCO a výhradní distributor peletových kamen a krbů MCZ.

Obchodní značka Bahco je známá mezi profesionály už od roku 1886. Od tohoto roku společnost Bahco vyvíjí a dodává na trh profesionální nářadí pro použití v dlouhé řadě průmyslových odvětví na celém světě. Bahco představuje jednu z nejstarších světových značek, která nářadí stále vyrábí. 
Bahco je světově proslulé díky kvalitě, výkonnosti a přiměřené ceně výrobků. Pravidelně uvádí na trh novinky, které pomáhají uživatelům dosahovat lepších výkonů s menší námahou. Je samozřejmostí, že se ve všech ohledech společnost Bahco řídí normami ISO 9000 a 14000.

Jsme výhradní distributor do ČR pro peletová kamna a krby Italské firmy MCZ. Zahradní grily, krby a zahradní kuchyně Sunday.

Máte zájem se zapojit?

Napište nám email s žádostí o Velkoobchodní registraci a přiložte kopii výpisu z OR nebo ŽL.

kontaktní email: info@tukanrg.cz

 Šroubovák na šrouby s drážkou - krátký typKombinované kleštěNůžky na živé ploty řady Expert PG-56

O NÁS

Společnost TUKAN s.r.o. byla založena v roce 2004 a zabývá se velkoobchodní distribucí ručního mechanického nářadí v kategorii PROFI i HOBBY a dále distribucí krbových kamen na peletky, kovovým zahradním nábytkem a dalším sortimentem.

HLAVNÍM CÍLEM naší firmy je nabízet zákazníkům co nejširší sortiment výrobků v požadované kvalitě a za odpovídající cenu. Toho dosahujeme přímou vazbou na výrobce v tuzemsku i v zahraničí.

KOMU DODÁVÁME? - Veškerý sortiment je dodáván do maloobchodní sítě, dále přímo výrobním podnikům a dílnám. Uspokojujeme i zájemce z řad přímých spotřebitelů. Požadované nářadí je možné zakoupit také na těchto stránkách, kde bude postupně rozšiřován sortiment. Právě poznatky z maloobchodního prodeje nám poskytují pravdivou informaci o poptávce zákazníků. Díky přímému napojení na výrobce jsme schopni na ni rychle a účinně reagovat.