Společnost TUKAN RG s.r.o. byla založena v roce 2004 a zabývá se distribucí a servisem krbových kamen na peletky.

HLAVNÍM CÍLEM naší firmy je nabízet zákazníkům co nejširší sortiment výrobků v požadované kvalitě a za odpovídající cenu. Toho dosahujeme přímou vazbou na výrobce .

Specializujeme se na distribuci kamen na pelety od Italské firmy MCZ. V nabídce máme i celý sortiment výroby MCZ počínaje klasickými topidly na dřevo, zahradní grily a kuchyně SUNDAY až po retro kachlová kamna SERGIO LEONI. Celý sortiment shlédnete na www.mcz.com.

V minulém roce jsme rozšířili nabídku o peletová kamna od výrobce FAIR. Novinkou jsou kamna s UV zářičem, který zbavuje proudící vzduch prachu, ničí bakterie a jiné mikroorganismy. Topidlo je vhodné pro alergiky a astmatiky. Firma tak využívá své dlouholeté zkušenosti z výroby vzduchových filtračních zařízení.

Prodejem peletových krbů a kotlů se zabýváme téměř 15 let. Pravidelně se účastníme školení a instruktáží pořádané výrobci. Zabezpečujeme montáž, záruční i pozáruční servis.

Zákazníkovi poskytujeme nezávaznou poradenskou službu při řešení optimálního umístění topidla ve vytápěném prostoru, typ a optimální výkon topidla a volbu vhodného odkouření.

Nabízená tepelná zařízení splňují podmínky DESIGN 22 a energetickou třídu 5.

Kontakt 

Rektorská 39/22
108 00 Praha10 – Malešice

telefon: 603 230 824

e-mail: info@tukanrg.cz

IČO : 27185443
DIČ: CZ 27185443

Poradíme, instalujeme, servisujeme

Na instruktáží u MCZ

Probíhá instruktáž

MCZ sporáček

Zkušebna

Seznamování s novými modely